5 מוצרים חדשים של D-Link

DNS-340L – שרת אחסון מבוסס ענן

שרת אחסון עם מקום ל 4 דיסקים קשיחים, 2 כניסות LAN במהירות ג'יגהביט, 2 פורטים USB2.0 ופורט אחד USB3.0. מלבד אחסון קבצים השרת תומך בפונקציונליות של שרת FTP, שרת iTunes, שרת DLNA, אפליקציית טורנט או אפליקצייה שתהפוך את השרת ל NVR (מקליט וידאו רשת ממצלמות IP).

DIR-880L – נתב אלחוטי הפועל בשני תדרים

נתב אלחוטי בתקן 802.11n עם מהירות העברת נתונים כוללת עד 3200Mbps מאפשר למשתמשי הרשת בקלות לעבוד עם יישומי מולטימדיה "כבדים" שדורשים ערוץ יציב. הנתב בעל מעבד שתי ליבות בתדר 1Ghz, שרת DLNA, יכולת להקים ענן פרטי מאחסוןUSB המחובר אליו, שרת VPN ומגוון אפליקציות המאפשרות להגדיר את הנתב לפי הצרכים ולנהל את המשתמשים של הרשת.

DCS-7000L – מצלמת רשת באיכות HD מבוססת ענן

מצלמת רשת אלחוטית בתקן 802.11ac באיכות HD בעלת חיישן PIR לזיהוי תנועה, תאורת אינפרא-אדום שמאפשרת לראות במרחק עד 8 מטר בחושך מוחלט, חיבורים לרמקול ומיקרופון חיצוניים וחריץ microSD להקלטה מקומית. כמו כן המצלמה בעלת חיבור לשירותי ענן של mydlink מה שמאפשר לראות ולקבל גישה למצלמה מכל התקן כגון: מחשב נייד, סמארטפון או טאבלט מכל מקום בו קיים חיבור לאינטרנט.

DCS-7519 – מצלמת רשת ברזולוציה 4K

מצלמת רשת חיצונית ברזולוציה Ultra-HD באיכות 4K עם תאורת לילה המאפשרת לראות עד 50 מטר בחושך מוחלט, עם גוף מוגן (IP66), תמיכה ב PoE ועם פונקציונליות של זיהוי תנועה והתראות. הודות מאורר מובנה המצלמה יכולה לעבוד בטווחי טמפרטורה קריטיים ממינוס 40 מעלות צלזיוס עד 50 מעלות צלזיוס.

DCS-6215 – מצלמת רשת חיצונית בצורת כיפה

מצלמת רשת בעלת עדשה Fisheye עם טווח ראיה של 180 מעלות בהתקנה על הקיר ו360 מעלות בהתקנה על התקרה ובכך מאפשרת לנטרל "אזורים מתים". כמו כן המצלמה בעלת תקנים IK10 ו IP66 ומיועדת להתקנה חיצונית או התקנה פנימית במבנים גדולים כמו חסנים או אולמות.